Наші сумлінні першокурсники-зварники Михайло Іванов та Гліб Охріменко, завдяки прояву спонтанної доброти з боку кінотеатру мережі "Filmax" у Сєвєродонецьку, переглянули вчора пригодницький фільм. Дякуємо кінотеатру! А хлопцям – подальших успіхів!
Шановний абітурієнте , приєднуйся до нас , і ми розповімо тобі докладніше про себе ! Розповімо під час гри . ...
Немає коментарів:
Дописати коментар